Kurs Twojego Indywidualnego Ustawienia

 

Rozpoczynasz Swój osobisty proces ustawieniowy metodą Berta Hellingera wsparty skutecznymi technikami psychologiczno-rozwojowymi i wyjątkowym rytuałem szamańskim. Co to właściwie dla Ciebie oznacza?

Odbędziesz podróż wgłąb siebie i swojej historii rodowej aby uzdrowić skutecznie jeden wybrany schemat lub problem, który teraz objawia się w Twoim życiu.

Zanurz się więc z ufnością w to Wiedzące Pole i zaufaj jego przepływowi.

 

Medytacja Powrotu do Źródła

 

Kurs składa się z 4 KROKÓW w których znajdziesz:

  • Film wprowadzający w którym mówię o tym jak pracować z tym kursem, oraz 4 filmy wyjaśniające istotę ćwiczeń z podświadomością rodową.
  • PDF-y które będą dostarczały podstawowej wiedzy dla przeprowadzenia zmiany u Ciebie i służyły do ćwiczeń.
  • Medytacje w formie mp3 które będą transformowały kody DNA i zmieniały Twoje myślenie oraz świadomość na takie, które Ci służy, uwalnia i wprowadza radość i spokój do Twojego życia.
  • 5 live’ów w zamkniętej grupie na FB.
  • Przygotuj sobie piękny zeszyt do prowadzenia zapisków i robienia rytuałów podczas kursu. Nazwij go Zeszytem Podróży, Notatnikiem Uzdrawiania, Przewodnikiem do Radości lub jakimkolwiek innym znaczącym dla Ciebie słowem.

4 Kroki znajdują się u dołu strony, ich aktywacja wymaga zakupu kursu.

Instrukcja jak pracować z czasem podczas tego kursu:

Daj sobie czas aby przejść ten kurs, tak jakbyś odbywał nieruchomą podróż do swojego źródła. Potraktuj te 2 tygodnie jak święta w Twoim życiu. Kup dużą białą świecę i zapalaj ją zawsze podczas wykonywania medytacji lub ćwiczeń pisemnych tego kursu. Postaraj się odstawić alkohol i niezdrowe jedzenie, może postanowisz nie palić przez ten czas? A może odbędziesz w którymś dniu post tylko na wodzie? Zrób coś dobrego także dla Swojego ciała. Wyciszaj się i kładź spać przed 22.00, wstawaj o 6.00 lub wcześniej. Bądź na siebie uważny, bądź na sobie skupiona.

2 TYGODNIOWY PLAN KURSU

1 Dzień Krok 1 1 LIVE w grupie Love Rules Kurs Twojego Ustawienia – godz. 19.00 wprowadzenie
Dzisiaj (czyli w Twój pierwszy dzień pracy) KLIKNIJ KROK 1. Posłuchaj filmu nr 1 i dopiero po nim przeczytaj pdf z Kroku 1. Jeśli potrzebujesz zrób od razu notatki, jeśli będziesz chciał o coś zapytać podczas live, który odbędzie się na zamkniętej Grupie Love Rules 13 listopada o 19.00 Przygotuj sobie spokojne miejsce do wzięcia udziału w live na zamkniętej grupie. Jeśli nie będziesz mogła/mógł być w nim na żywo, możesz go odsłuchać w każdej chwili później i napisać pytanie w komentarzu. Jeśli będzie ono nowe odpowiem na nie najpóźniej przed następnym live. Jeśli zakupiłaś/eś kurs po tym terminie, obejrzyj nagranie live na grupie i jeśli pojawią się pytania napisz je w komentarzu pod filmem lub jeśli nie znajdziesz odpowiedzi w komentarzach – napisz bezpośrednio do mnie drogą mailową.
2 Dzień Krok 1 Posłuchaj jeszcze raz Medytacji Powrotu do źródła ze strony głównej kursu.
3 Dzień Krok 1 Pozostań z wiedzą, którą zgromadziłaś/eś i nie rób nic oprócz łączenia się w duchu (myślenia o nich ciepło, przywoływania dobrych wspomnień itd.) ze swoją rodziną, tą którą znasz i wszystkimi których nie znasz lub nie pamiętasz. Zapal dużą białą świecę podczas jedzenia posiłku i medytacji. Posłuchaj medytacji Koherencji Serca.
4 Dzień Krok 2 KLIKNIJ KROK 2. Zrób ćwiczenia z kroku 2 – zabezpiecz dla siebie do dwóch godzin czasu w jakimś miłym, cichym i bezpiecznym miejscu, gdzie będziesz mogła/mógł pozostać swobodnie z pojawiającymi się uczuciami i emocjami. Przygotuj kartkę i przepisz pytania z pliku pdf lub wydrukuj go i pisz na nim. Obejrzyj film nr. 2 . Skup się, pooddychaj i odpowiedz na pytania z ćwiczenia. Przygotuj się ze swoimi odpowiedziami na jutrzejszego live. Posłuchaj w wolnej chwili 10 minutowej MEDYTACJI DOJŚCIA DO MAMY.
5 Dzień Krok 2 2 LIVE KURSU – godz. 19.00 o ustawieniu własnym
Przygotuj sobie spokojne miejsce do wzięcia udziału w live na zamkniętej grupie. Jeśli nie będziesz mogła/mógł być w nim na żywo, możesz go odsłuchać w każdej chwili później i napisać pytanie w komentarzu. Jeśli będzie ono nowe odpowiem na nie najpóźniej przed następnym live.
6 Dzień Krok 2 Pozostań z wiedzą, którą zgromadziłaś/eś i nie rób nic oprócz łączenia się w duchu (myślenia o nich ciepło, przywoływania dobrych wspomnień itd.) ze swoją rodziną, tą którą znasz i wszystkimi których nie znasz lub nie pamiętasz. Zapal Swoją białą świecę podczas jedzenia posiłku i medytacji. Posłuchaj medytacji Dojścia do Taty z KROKU nr 3.
7 Dzień Krok 3 KLIKNIJ KROK 3. Dzisiaj przeprowadzisz swoje indywidualne ustawienie na kartkach lub przedmiotach. Przygotuj sobie zaciszne, prywatne miejsce, w którym na pewno nikt nie będzie Ci przeszkadzał przez czas całego procesu. Przeczytaj instrukcje w pdf z Kroku 3 i posłuchaj filmu nr 3. Podczas procesu zapal swoją białą świece.
8 Dzień Krok 3 3 Live KURSU – godz. 19.00 po ustawianiu własnym
Pozostawaj w pamięci uczuć jakie pojawiły się podczas Twojego ustawienia, bądź uważna/uważny na wszystkie wydarzenia i znaki jakie pojawiają się teraz w tym czasie. Zapisuj w swoim Zeszycie Podróży wszystko co uznasz za istotne – wydarzenia, rozmowy, myśli, uczucia, przypadki itp. Przygotuj sobie spokojne miejsce do wzięcia udziału w live na zamkniętej grupie. Jeśli nie będziesz mogła/mógł być w nim na żywo, możesz go odsłuchać w każdej chwili później. Jeśli będziesz chciała/chciał pracować ze swoim ustawieniem bardziej szczegółowo napisz do mnie maila.
9 Dzień Krok 3 Pozostań z wiedzą, którą zgromadziłaś/eś i nie rób nic oprócz łączenia się w duchu (myślenia o nich ciepło, przywoływania dobrych wspomnień itd.) ze swoją rodziną, a szczególnie z osobami, które pojawiły się podczas ustawienia wczoraj. Posłuchaj w wolnej chwili 10 minutowej MEDYTACJI KRĘGU PRZYNALEŻNOŚCI.
10 Dzień Krok 4 KLIKNIJ KROK 4. Dziś zrób ćwiczenie z Kroku 4
Zaplanuj, że dzisiaj też zrobisz dla siebie i kogoś Ci bliskiego coś przyjemnego – Ty rządzisz!
11 Dzień Krok 4 4 Live KURSU – wyjaśnienie pracy z odpowiedziami na pytania z Kroku nr 4
Bądź uważna/y na swoje słowa. Zaobserwuj, ile razy mówisz lub myślisz o braku w jakimkolwiek obszarze życia.
12 Dzień Krok 4 Jeśli potrzebujesz powtórz ustawienie z wiedzą i zrozumieniem, które odczułaś/eś podczas live nr 4. Zrób też coś dla Swojego umysłu i ciała i spróbuj dzisiaj nie jeść cukru przez cały dzień, lub nie robić czegoś innego o czym wiesz, że Ci szkodzi. Wierzę w Ciebie!
13 Dzień Krok 4 Dziś jeszcze raz przeczytaj swoje odpowiedzi z ćwiczenia pdf Kroku 4 i wpisz do nich dodatkowe informacje jeśli się pojawią.
14 Dzień Krok 4 LIVE NR 5 – praca z odpowiedziami i ZAKOŃCZENIE KURSU

 

GRUPA FB
Nieodłączną częścią kursu jest grupa na FB w której podczas 2 tygodni kursu będziemy spotykać się na livach i pracować nad uzdrowieniami w tu i teraz. Będę tłumaczyć trudniejsze zagadnienia, odpowiadać na pytania, rozwiązywać wspólnie i pomagać przy utknięciu w jakimś momencie kursu.

KROKI KURSU

4 Kroki
Krok 1 Krok 1
Krok 2 Krok 2
Krok 3 Krok 3
Krok 4 Krok 4